"Манчестер Сіті" завдав нищівної поразки "шершням", Зінченко вийшов на заміну

Команда Хосепа Гвардіоли забила супернику чотири "сухі" м'ячі.

"Манчестер Сіті" у поєдинку 37-го туру англійської Прем’єр-ліги в гостях розгромив "Вотфорд". Зустріч завершилася з рахунком 4:0.

У першому таймі дублем відзначився Рахім Стерлінг (31’, 40’), а в другому суперника добили Філ Фоден (63’) та Емерік Ляпорт (66’).

Українець Олександр Зінченко почав матч в запасі, але з’явився на полі на 65-й хвилині замість Кайла Вокера.

У цьому сезоні 23-річний футболіст збірної України забив 1 гол в 24 матчах за "небесно-блакитних".

Вотфорд - Манчестер Сіті
  • Манчестер Сіті" набрав 78 очок і посідає 2-ге місце в турнірній таблиці АПЛ. "Вотфорд" (34) - 17-та сходинка. Від зони вильоту "шершнів" відділяє лише три бали.

• У заключному турі команда Хосепа Гвардіоли зіграє 26 червня з "Норвічем", "Вотфорд" в цей же день зустрінеться з "Арсеналом".

Нагадаємо, достроково чемпіоном Англії став "Ліверпуль".