"Манчестер Юнайтед" був близький до космічного камбеку проти "Шеффілда", але пропустив на останніх хвилинах

На двох команди забили шість голів.

"Манчестер Юнайтед" у рамках 13-го туру англійської Прем'єр-ліги розписав на виїзді результативну нічию з "Шеффілд Юнайтед" із рахунком 3:3.

Зазначимо, що саме господарі відкрили рахунок у цій дуелі - Джон Флек на 19 хвилині точним ударом засмутив голкіпера "манкуніанців" та, вивів, таким чином, свій колектив уперед.

Шеффілд - Манчестер Юнайтед

На самому початку другої половини зустрічі ситуація для підопічних Оле-Гуннара Сульшера стала тривожною, адже Ліс Муссе вдруге змусив їхнього воротаря витягати ігрове знаряддя з сітки. Цей м'яч було забито на 52 хвилині.

Здавалося б, що "Шеффілд" впевнено доведе справу до перемоги, але "червоні дияволи" не мали наміру здаватися. Від 72 до 79 хвилини "Манчестер Юнайтед" тричі примудрився забити супернику та перевернути все до гори дригом.

За "Манчестер Юнайтед" відзначилися Брандон Вільямс, Мейсон Грінвуд та Маркус Рашфорд.

Утім, господарі також не здалися та зуміли вирвати нічию - у додатковий час Олівер МакБарні зрівняв рахунок, поставивши крапку в цьому божевільному протистоянні.

• "Манчестер Юнайтед" після цієї нічиєї набрав 17 очок та піднявся на дев'яту сходинку турнірної таблиці АПЛ. Що стосується "Шеффілда", то вони з 18 пунктами розташовуються на восьмому місці.