"Манчестер Юнайтед" на очах Тайсона Ф'юрі розписав видовищну нічию з "Арсеналом" в АПЛ

"Червоні дияволи" не знають смаку перемог вже протягом чотирьох ігор.

"Манчестер Юнайтед" у рамках 15 туру англійської Прем'єр-ліги розписав удома нічию з "Арсеналом" з рахунком 2:2.

На м'яч від захисника "канонірів" Шкодрана Мустафі, який був забитий на 26 хвилині, команда Жозе Моурінью відповіла взяттям воріт у виконанні Антоні Марсіаля (30).

Манчестер Юнайтед - Арсенал
Reuters
Reuters
Reuters

Зазначимо, що після цього серйозну травму отримав захисник лондонців - Роб Холдінг. Його віднесли з поля на ношах вже на 36 хвилині. Замість нього вийшов Штефан Ліхтштайнер.

Reuters

Вдруге гості вийшли вперед на 68 хвилині, коли Маркос Рохо зрізав м'яч у свої ворота. Піти від поразки футболісти "Манчестер Юнайтед" зуміли вже майже у наступній атаці - Джессі Лінгард приніс своїй команді нічию та встановив таким чином остаточний рахунок на табло.

Reuters

Цікаво, що за грою "червоних дияволів" пильно спостерігав екс-чемпіон світу у надважкій вазі - Тайсон Ф'юрі. Нагадаємо, нещодавно він звів до нічиєї бій з американцем Деонтеєм Вайлдером.

Тайсон Ф'юрі
Reuters

Зігравши внічию з "Арсеналом", "Манчестер Юнайтед" подовжив безвиграшну серію у внутрішній першості до чотирьох поєдинків. Наразі в активі "манкуніанців" 23 бали та лише 8 сходинка в турнірній таблиці. Що стосується "канонірів", то вони набрали 31 очко та розташувалися на 5 позиції. Команда Унаї Емері не знає гіркоти поразок в АПЛ вже протягом 13 ігор.