"Манчестер Юнайтед" на виїзді розібрався з "Челсі" та став останнім чвертьфіналістом Кубка Англії

Для "червоних дияволів" це історична перемога над лондонцями.

"Манчестер Юнайтед" у рамках 1/8 фіналу Кубка Англії спокійно впорався на виїзді з "Челсі" з рахунком 2:0.

Обидва голи підопічні Оле-Гунара Сульшера провели ще в першій половині протистояння. Забитими м'ячами за "манкуніанців" відзначилися Андер Еррера (31 хвилина) та Поль Погба (45).

Іспанець вивів свою команду вперед завдяки точному удару головою з лінії воротарської після навісу з лівого флангу від Поля Погба. Під кінець тайму француз вже відзначився сам, замкнувши подачу Маркуса Рашфорда.

Таким чином, перегравши "синіх", манчестерський колектив став останньою командою, яка зуміла пробитися до вісімки найкращих. Раніше до чвертьфіналу пробилися "Мілвол", "Вотфорд", "Брайтон", "Манчестер Сіті", "Вулверхемптон", "Свонсі" та "Крістал Пелас".

Цікаво, що для "манкуніанців" ця звитяга над "Челсі" стала першою за останній десять ігор, які вони провели на полі лондонців. Востаннє "Манчестер Юнайтед" перемагав "Челсі" в їхньому лігві аж 28 жовтня 2012 року (2:3).