"Манчестер Юнайтед" не втримав перемогу над "Вулверхемптоном"

"Червоні дияволи" в заключному матчі туру розписали нічию з "вовками".

"Манчестер" Юнайтед" після розгромної перемоги над "Челсі" (4:0) в стартовому турі АПЛ вже в другій грі чемпіонату спіткнувся, не зумівши обіграти "Вулверхемптон". 1:1.

"Манкуніанці" виграли перший тайм завдяки голу Антоні Марсьяля на 27-й хвилині. Француз розстріляв Патрісіу сильним ударом в ближній кут під поперечину після передачі від Маркуса Рашфорда.

Проте, втримати перевагу до кінця зустрічі манчестерський клуб не зміг. На 55-й хвилині Рубен Невеш красивим дальнім ударом допоміг "Вулверхемптону" відігратися.

Невдовзі Поль Погба мав прекрасний шанс знову вивести МЮ вперед. Француз заробив пенальті та сам взявся до його пробиття, але переграти Руя Патрісіу з 11-метрової позначки не зміг. Воротар вгадав напрямок удару та здійснив розкішний сейв.

Таким чином, "манкуніанці" втратили можливість вирватися в лідери АПЛ і посідають з 4 очками четверте місце. "Вулверхемтон" після нічиєї з МЮ з 2 балами перебуває на 12-й сходинці турнірної таблиці.

• У наступному турі "червоні дияволи" 24 серпня вдома зіграють з "Кристал Пелас", а "вовки" наступного дня прийматимуть "Бернлі".