"Манчестер Юнайтед" обіграв "Челсі" у Лондоні, два голи "синіх" скасували після перегляду VAR

Також відеопомічники не помітили фолу Гаррі Магуайра.

"Манчестер Юнайтед" переміг "Челсі" у матчі 26-го туру англійської Прем'єр-ліги. Гра відбулася на "Стемфорд Брідж" і завершилася з рахунком 2:0.

У середині першого тайму Гаррі Магуайр не покарали за фол проти Міші Батшуайі навіть після перегляду відеоповтора, рефері не знайшли приводу для покарання. Раніше за схожий епізод у матчі з "Челсі" червону картку та три матчі дискваліфікації отримав гравець "Тоттенхема" Сон Хин Мін.

На 45-й хвилині Антоні Марсьяль вивів "дияволів" уперед. А Магуайр зміцнив перевагу манкуніанців на 66-й.

Зазначимо, що два голи "Челсі" були скасовані після перегляду VAR: на 56-й хвилині Курта Зуми (через те, що під час атаки Сесар Аспілікуета штовхнув Брандона Вільямса) на 77-й Олів'є Жиру (через офсайд).

МЮ набрав 38 очок і піднявся на 7-е місце в турнірній таблиці АПЛ. "Челсі" (41) перебуває на 4-му місці.

• Лідирує "Ліверпуль" з відривом у 22 бали від другого місця (76 очок).
  • 19 лютого відбудеться перенесений матч 26-го туру між "Манчестер Сіті" та "Вест Хем Юнайтед".