"Манчестер Юнайтед" перед битвою з "Барселоною" здолав "Вест Хем" завдяки двом пенальті

"Манкуніанці" продовжують битися за потрапляння в топ-4.

"Манчестер Юнайтед" у рамках 34 туру чемпіонату Англії подужав у рідних стінах лондонський "Вест Хем" із рахунком 2:1.

"Червоні дияволи" першими відкрили рахунок у протистоянні - Хуана Мату на 19 хвилині збив в своєму штрафному гравець "молотобійців" та головний суддя миттєво вказав "на позначку". Пенальті, хоч й по центру, але все ж реалізував Поль Погба.

Утім, на самому початку другого тайму гості зуміли відігратися. Філіпе Андерсон на 49 хвилині розстріляв Давіда Де Хеа з близької відстані після вишуканого навісу зліва у виконанні Мануеля Лансіні.

Манчестер Юнайтед - Вест Хем

За десять хвилин до кінця основного часу "манкуніанці" вдруге отримали можливість відзначитися у воротах суперника з одиннадцятиметрової позначки. Антоні Мартіаля збив Райан Фредрікс, коли той вже виходив один на один з голкіпером Лукашем Фабіанські. Знову до м'яча підійшов Погба та знову пробив польського воротаря, принісши таким чином своїй команді важливі три бали.

Радість футболістів Манчестер Юнайтед

Після цієї перемоги "Манчестер Юнайтед" набрав 64 бали та продовжив боротьбу за першу четвірку, яка гарантує потрапляння до Ліги чемпіонів на наступний сезон. Наразі відставання футболістів Оле-Гуннара Сульшера від четвертого місця, яке посідає "Челсі", складає два очки. Що стосується "молотобійців", то вони залишилися з 42 пунктами на 11 місці.

Цікаво, що в першому колі "Вест Хем" здолав "червоних дияволів" із рахунком 3:1. Тоді гольову передачу до свого активу записав український півзахисник Андрій Ярмоленко, який зараз продовжує відновлюватися після травми.

Нагадаємо, що вже 16 квітня манчестерський колектив проведе матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти іспанської "Барселони". Перша дуель, яка відбулася в Англії, завершилася мінімальною перемогою "блаугранас" із рахунком 1:0.