"Манчестер Юнайтед" продерся у півфінал Ліги Європи, завдяки голу з пенальті в додатковий час

Манчестер Юнайтед - Копенгагне, Бруну Фернандеш / Фото: Associated Press

МЮ свій матч 1/2 фіналу проведе 16-го серпня.

Англійський "Манчестер Юнайтед" вийшов у півфінал Ліги Європи сезону-2019/20, перемігши у чвертьфіналі в додатковий час данський "Копенгаген". Матч відбувся у німецькому Кельні і завершився з рахунком 1:0.

• Чвертьфінальними матчами розпочався мінітурнір Фінал восьми. Усі протистояння відбуваються в одноматчевому форматі, без поєдинків у відповідь.

В основний час МЮ двічі відправляв м'яч у сітку суперника, однак в обох випадках (45’ та 56’ хвилини) Мейсон Грінвуд та Маркус Рашфорд забивали з офсайду.

Єдиний гол було забито на 95-й хвилині. Бруну Фернандеш реалізував пенальті, який заробив Антоні Марсьяль - проти нього сфолив Андреас Бьєлланд.

У півфіналі 16 серпня в Кельні МЮ зустрінеться з переможцем пари "Вулверхемптон" - "Севілья", який відбудеться 11 серпня.

Першим півфіналістом став "Інтер", який переміг "Байєр". Міланці зіграють в 1/2 фіналу 17 серпня проти сильнішого дуелі "Шахтар" - "Базель".

• Фінал Ліги Європи відбудеться 21 серпня.