"Манчестер Юнайтед" розбив на виїзді "Фулхем" та увірвався до зони Ліги чемпіонів

Дубль в активі Поля Погба.

"Манчестер Юнайтед" в рамках 26 туру англійської Прем'єр-ліги впевнено розібрався на виїзді з "Фулхемом"  із рахунком 3:0.

Підопічні Оле-Гунара Сульшера відкрили рахунок вже на 14 хвилині зустрічі. Поль Погба після розрізної передачі від Антоні Мартіаля завдав потужного удару під поперечину з гострого кута.

Не встигли господарі отямитися, як "червоні дияволи" вдруге розписалися в сітці їхніх воріт. Антоні Мартіаль здійснив неймовірний ривок зі своєї половини поля, переграв двох опонентів, та пробив точно в кут воріт.

Останній гол в цьому протистояння "манкуніанці" провели на 65 хвилині, коли Поль Погба ідеально виконав пенальті.

Зазначимо, що після цих м'ячів Погба в нинішньому розіграші АПЛ має в своєму активі 11 забитих голів.

Таким чином, розгромивши "Фулхем", "Манчестер Юнайтед" несподівано для багатьох увірвався до Ліги чемпіонів. Наразі команда Сульшера має 51 бал та розташовується на четвертій сходинці. Потіснити "червоних дияволів" з цього місця може "Челсі". Утім, для цього "синім" доведеться постаратися не програти на виїзді "Манчестер Сіті" (10 лютого, прим.).

"Фулхем", тим часом, залишився залишився з 17 очками на 19 позиції.

Вже 12 лютого "Манчестер Юнайтед" проведе перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти ПСЖ.