"Манчестер Юнайтед" сенсаційно вилетів з Кубка ліги, "Челсі" в компенсований час здолав "Борнмут"

Вже відомі півфінальні пари турніру.

У матчі 1/4 фіналу Кубка англійської ліги "Брістоль Сіті" вибив "Манчестер Юнайтед" з турніру.

Зустріч проходила в Брістолі і завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

Саме вони відкрили рахунок на початку другого тайму завдяки зусиллям Джо Брайана (51), але дуже швидко Златан Ібрагімович (58) зрівняв рахунок. Розв'язка настала в компенсований час - на 92-й хвилині Корі Сміт приніс перемогу команді з Чемпіоншипа.

У іншому матчі лондонський "Челсі" на своєму полі виграв у "Борнмута" - 2:1.

На початку матчу лондонці відкрили рахунок стараннями Вілліана (13). Гра могла завершитися з єдиним голом, але на 90-й хвилині гості зрівняли рахунок - відзначився Ден Гослінг (90). Та "Челсі" не став відкладати вирішення цього питання. Уже в наступній атаці Альваро Мората забив переможний гол (91).

За підсумками жеребкування "Челсі" на півфінальній стадії Кубка ліги зустрінеться з "Арсеналом", а "Манчестер Сіті" - з "Брістоль Сіті".