"Манчестер Юнайтед" у запеклій битві втримав перемогу над "Тоттенхемом"

Героєм матчу став голкіпер "манкуніанців" - Давид де Хеа.

"Манчестер Юнайтед" у матчі 22-го туру англійської Прем’єр-ліги здобув важку перемогу над "Тоттенхемом" – 1:0.

У першому таймі команди почергово атакували, але гостріші моменти мав клуб з Манчестера. На 11-й хвилині Джессі Лінгард змазав з вигідної позиції після помилки Тобі Альдервейрельда. Невдовзі ж у гру вступив Уго Льоріс, який перевів на кутовий потужний постріл від Антоні Марсьяля.

Манчестер Юнайтед - Тоттенхем

"Манкуніанці" все-таки забили "у роздягальню". На 44-й хвилині Маркус Рашфорд відгукнувся на розкішний пас з глибини поля від Поля Погби , увійшов до штрафного і відправив м’яч в дальній кут.

У другій половині протистояння "шпори" затиснули "червоних дияволів" на їхній половині поля і неодноразово тривожили Давида де Хеа небезпечними ударами. Але страж воріт команди Сульшера видав феноменальний поєдинок. Його неймовірні сейви підтвердили, що іспанець найкращий голкіпер планети.

На 50-й і 74-й хвилинах він парирував складні удари у виконанні Делле Алі, на 66-й і 86-й завадив відзначитися Харрі Кейну, на 70-й у ближньому бою переграв Тобі Альдервейрельда.

У підсумку, "Манчестер Юнайтед" втримав жадану перемогу, яка стала п’ятою поспіль для "манкуніанців" в АПЛ під керівництвом Уле Гуннара Сульшера.

Завдяки цій звитязі манчестерський колектив набрав 41 очко та наздогнав "Арсенал" в турнірній таблиці. Клуби поділяють п’яту та шосту сходинки.

"Тоттенхем" з 48 балами залишився третім та відпустив лідера, "Ліверпуль", вже на 9 очок.