"Манчестер Юнайтед" завдяки пенальті врятував очко у битві з "Тоттенхемом"

Поєдинок у Лондоні завершися внічию.

"Манчестер Юнайтед" уникнув поразки у матчі проти "Тоттенхем Хотспур" в рамках 30-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Поєдинок відбувся у Лондоні і завершився  з рахунком 1:1.

Стівен Бергвейн вивів "шпор" уперед на 27-й хвилині зустрічі. Форвард самотужки пройшов практично пів поля і пробив повз Давид де Хеа.

На 80-й хвилині Поль Погба, у якого поліція конфіскувала автівку, у штрафному майданчику обіграв Еріка Дайєра, після чого отримав поштовх у спину - суддя призначив пенальті. Бруну Фернандеш зрівняв рахунок з 11-метрового.

У компенсований час рефері поставив другий пенальті в ворота "Тоттенхема", проте скасував рішення після VAR.

• "Манчестер Юнайтед" набрав 46 очок і посідає п'яте місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, "Тоттенхем" (42) - восьме.
  • АПЛ рестартувала 17 червня після призупинки у березні через коронавірус.