"Манчестер Юнайтед" зганьбився проти аутсайдера АПЛ та продовжив падіння в турнірній таблиці

"Червоні дияволи" жахливо проводять цей сезон.

"Манчестер Юнайтед" у рамках 8-го туру Чемпіонату Англії зазнав виїзної поразки від "Ньюкасла" з рахунком 0:1.

"Сороки", які перед цієї грою посідали передостанню, 19 сходинку, в турнірній таблиці, провели єдиний гол на 72 хвилині. Метью Лонгстафф на 72 хвилині, отримавши передачу від партнера по команді, завдав точного удару з-за меж штрафного.

До вашої уваги відео з цим забитими м'ячем.

Загалом, команди завдали майже однакову кількість ударів по воротах та в площину (13-12 на користь "Ньюкасла", прим., 2-3 - тут попереду гості). Єдине, в чому "манкуніанці" мали беззаперечну перевагу, так це у володінні м'ячем - 69% проти 31%.

Попри це, футболістам "Манчестер Юнайтед" не вдалося бодай раз засмутити голкіпера "Ньюкасла" та, як наслідок, вони зазнали чергової поразки в АПЛ.

Підопічні Оле-Гуннара Сульшера залишилися з дев'ятьма очками, але тепер вони вже опустилися на 12 сходинку в турнірній таблиці. Що стосується "Ньюкасла", то вони набрали вісім балів та піднялися на 16 позицію.

Раніше повідомлялося, що "Манчестер Юнайтед" видав найгірший старт у внутрішній першості за останні 30 років.