"Маріуполь" і "Львів" не визначили переможця в поєдинку з двома вилученнями

Команди обійшлися без забитих голів.

"Маріуполь" у матчі 17-го туру Чемпіонату України розписав безгольову нічию зі "Львовом" (0:0).

Поєдинок запам’ятався великою кількістю боротьби на футбольному полі, яка призвела до вилучень у складі обох команд.

На початку другої половини зустрічі Антон Братков дуже грубо зіграв проти Вакули та залишив львів’ян у меншості.

Проте через 17 хвилин команди вже грали рівними складами - В’ячеслав Танковський побачив перед собою червоне світло за гру в кістку Люльці в чужому штрафному майданчику.

На 85-й хвилині приазовці були близькі до того, щоб вирвати перемогу, але забитий м’яч Олексія Кащука не був зарахований через офсайд.

"Маріуполь" посідає сьоме місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі 19 очок. "Львів" розташовується на 10-му рядку з 12 балами.