"Маріуполь" перед вояжем до Нідерландів не зумів у більшості здолати "Карпати"

І це лише друга нічия за стартові три тури в УПЛ.

"Маріуполь" в рамках останнього матчу 3-го туру чемпіонату України розписав на виїзді результативну нічию з львівськими "Карпатами" з рахунком 1:1.

Команда Олександра Бабича першою відкрила рахунок у цьому протистоянні. Дмитро Топалов на 25 хвилині після розрізної передачі по лівому флангу майстерно перекинув голкіпера "зелено-білих" Романа Підківку та вивів таким чином свій колектив уперед.

ВідеоКарпати - Маріуполь - 0:1. Відео голу Топалова

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 3 тур. Карпати - Маріуполь - 0:1. Відео голу Топалова на 25 хвилині матчу.

Карпати - Маріуполь - 0:1. Відео голу Топалова

Утім, не встигли "азовці" зрадіти, як господарі за п'ять хвилин відновили паритет у цьому протистоянні. Фране Войковіч, отримавши пас від партнера по команді, розстріляв воротаря "Маріуполя" завдяки точному удару в дальній кут.

ВідеоКарпати - Маріуполь - 1:1. Відео голу Войковіца

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 3 тур. Карпати - Маріуполь - 1:1. Відео голу Войковіца на 30 хвилині матчу.

Карпати - Маріуполь - 1:1. Відео голу Войковіца

На 67 хвилині "Карпати" залишилися вдесятьох - Дмитро Кльоц побачив перед собою друге попередження, яке автоматично перетворилося у вилучення. Попри це, гості не зуміли скористатися чисельною більшістю та поїхали зі Львова лише з одним набраним очком.

Таким чином, поділивши бали з "Карпатами", "Маріуполь" набрав вже чотири пункти та піднявся на сьому сходинку турнірної таблиці УПЛ. Що стосується львів'ян, то для них це взагалі перші очки у новому сезоні внутрішньої першості.

• Попередня гра між "Карпатами" та "Маріуполем" у Львові завершився з аналогічним результатом.
  • 15 серпня команда Бабича проведе матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти нідерландського АЗ (Алкмаар). Перша дуель, яка відбулася в Одесі, завершилася безгольовою нічиєю (0:0).

Додамо, що це лише друга нічия в чемпіонаті України за стартові три тури. Раніше поділили між собою очки лише луганська "Зоря" та "Дніпро-1".