"Маріуполь" у результативному поєдинку уникнув поразки від "Львова"

"Азовці" двічі зрівнювали рахунок у грі.

"Маріуполь" в рамках 17-го туру української Прем’єр-ліги зіграв у бойову нічию зі "Львовом" – 2:2.

Господарі повели в рахунку на 6-й хвилині – Бруно ударом головою замкнув навіс Артура Западні з лівого флангу.

"Азовці" відігралися на 22-й хвилині зусиллями Олександра Піхальонка.

Проте, вже за 2 хвилини арбітр призначив пенальті у ворота маріупольців – Валерій Федорчук завалив суперника на газон у власному карному майданчику.

Виконати вирок підійшов Сергій Воронін та без проблем переграв Рустама Худжамова з 11-метрової позначки.

Втім, здобути перемогу в поєдинку львів’янам не судилося. На 80-й хвилині Владислав Вакула прекрасним ударом в лівий кут вирвав для команди Олександра Бабича нічию.

Після 17 зіграних турів "Маріуполь" з 24 балами розташувався на шостій сходинці в УПЛ. Що стосується львів’ян, то вони з 20 очками йдуть восьмими.