"Маріуполь" здобув вольову перемогу над "Олімпіком" і закінчив рік у верхній шістці

Команда Бабича йде на зимову паузу в топ-6 УПЛ.

"Маріуполь" у поєдинку 18-го туру УПЛ у вольовому стилі обіграв "Олімпік" з рахунком 2:1.

Всі основні події розгорнулися в другому таймі. Спершу Шахаб вивів донецький клуб уперед, замкнувши передачу Кравчука.

Однак приазовці зуміли не тільки відігратися, а й вирвати перемогу. На 53-й хвилині В'ячеслав Чурко встановив рівність в рахунку, реалізувавши пенальті. А на 89-й хвилині перемогу команді Олександра Бабича приніс Ілля Путря, який з'явився на заміну.

Таким чином, "Маріуполь" (22 бали) випередив у турнірній таблиці "Колос" (20) і завершив календарний рік на шостому місці в УПЛ. "Олімпік" йде на зимову перерву на дев'ятій сходинці з 18 очками в активі.