"Маріуполь" зіграв унічию з "Ворсклою" і вийшов у Лігу Європи

Приазовці вдруге в історії зіграють у єврокубку

"Маріуполь" і "Ворскла" не зуміли виявити переможця в матчі передостаннього 31-го туру української Прем'єр-ліги - 1:1.

Гості вийшли вперед на 30-й хвилині завдяки м'ячу Юрія Коломойця, однак на початку другого тайму Ігор Тищенко зрівняв рахунок.

Таким чином, полтавчанам не вдалося достроково завоювати третє місце і путівку в груповий етап Ліги Європи, доля "бронзи" вирішиться в останньому турі між "Ворсклою" і "Зорею".

Тоді як "Маріуполь" забезпечив собі 5 місце і вихід до Ліги Європи, де почне розіграш з 2-го кваліфікаційного раунду. Свого суперника приазовці дізнаються 19 червня після жеребкування.

Зазначимо, "Маріуполь" лише один раз в історії брав участь в Лізі Європи. Це відбулося в сезоні-2004/05. Тоді приазовці в першому раунді кваліфікації тоді ще Кубка УЄФА пройшли вірменський "Бананц", а в другому раунді вилетіли від "Аустрії".