Марлос приніс "Шахтарю" перемогу над "Десною"

Чернігівці дали бій, але не зуміли відібрати очки в чемпіона України.

У центральному поєдинку 8-го туру української Прем’єр-ліги зійшлися лідери чемпіонату "Шахтар" та "Десна". Матч у Чернігові закінчився мінімальною перемогою донеччан - 1:0.

Єдиний гол у зустрічі забив Марлос у середині першого тайму. Гравець збірної України обігрався з Тайсоном та витончено перекинув воротаря господарів Євгена Паста.

Десна - Шахтар
shakhtar.com/ua/

Відео Десна – Шахтар - 0:1. Відео голу Марлоса

Чемпіонат України 2019/2020. 8 тур. Десна – Шахтар - 0:1. Відео голу Марлоса на 23 хвилині матчу.

Десна – Шахтар - 0:1. Відео голу Марлоса

Команда Луїша Каштру продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю з 24 очками в активі. Чемпіон України не втратив жодного балу у восьми стартових іграх чемпіонату.

Чернігівці залишилися на другій позиції, відставання від "гірників" зросло до 10 пунктів.

У наступному турі "Шахтар" 27 вересня у Харкові зіграє з "Ворсклою", "Десна" 29 вересня в гостях поміряється силами з "Маріуполем".