Марокканці сенсаційно перемогли бразильців у півфіналі чемпіонату світу

21 грудня марокканська "Раджа" битиметься проти неперевершеної "Баварії".

Марокканська команда "Раджа" стала другим фіналістом клубного чемпіонату світу-2013 з футболу.

У півфіналі господар турніру переміг бразильський клуб "Атлетіко Мінейро" з рахунком 3:1.

З перших хвилин матчу команди почали грати у відкритий футбол. Моментів було багато, але до перерви на табло залишалися нулі.

А 51-й хвилині марокканці провели гостру контратаку, яку після кинджального пасу Каручі класним ударом завершив Мухссін Яжур.

Не минуло й десяти хвилин, як знаменитий хавбек "Мінейро" Роналдіньо відновив рівновагу дуже красивим ударом зі штрафного.

Ключовий момент матчу трапився на 83-й хвилині. Яжур на швидкості увійшов у штрафний, прокинув м'яч повз Ревера і впав. Відеоповтор показав, що бразильський захисник не збивав марокканця, але Карлос Веласко Карбальо призначив пенальті. 11-метровий реалізував Мохсін Мутауалі.

Вже в компенсований час Віані Мабіде забив третій м'яч у ворота бразильців.

У фіналі марокканці гратимуть проти неперевершеної "Баварії", яка днем раніше розгромила китайців.

А бразильцям залишається втішний матч за третє місце проти "Гуанчжоу Евергранд".

Обидва матчі пройдуть у суботу, 21 грудня. Фінальна гра розпочнеться о 21:30.