Майстер відриву. Працівник "Манчестер Сіті" в самих трусах проїхався на животі у роздягальні

Брендон Ештон став зіркою соцмереж.

Один із працівників "Манчестер Сіті" показав, як треба відриватися, коли стаєш першою командою, яка виграла англійський требл.

Відповідальний за екіпіровку "городян" Брендон Ештон і сам розважився, і команду повеселив.

Чоловік роздягнувся до трусів і "запалював" у роздягальні команди після перемоги у Кубку Англії. Він також проїхався животом на підлозі, а футболісти змочили його дорогу шампанським. Відео цих моментів опублікував Бернарду Сілва в IG Stories.

Нагадаємо, капітан "Манчестер Сіті" Венсан Компані оголосив, що йде з клубу.

• У поточному сезоні МанСіті виграв Чемпіонат, Кубок Ліги та Кубок Англії.
  • До цього жодній команді це досягнення не підкорювалося. Найближчим до нього був "Манчестер Юнайтед".
  • У 1994 році МЮ виграв чемпіонат та Кубок Англії, але програв "Астон Віллі" у фіналі Кубка Ліги.
  • У 2009 році "Червоні дияволи" виграли Кубок ліги та чемпіонат, однак у Кубку Англії вилетіли у півфіналі від "Евертона"

Фотогалерея Гвардіола на руках і Зінченко з кубком. Як "Манчестер Сіті" чемпіонство святкував (10 фото)