Мегасейви Луніна не врятували "Ов’єдо" від поразки, команди Зозулі та Кравця втрималися в Сегунді

Роман Зозуля (праворуч, twitter.com/AlbaceteBPSAD)

Українські футболісти допомогли своїм командам виконати турнірні завдання.

Майже завершився футбольний сезон у другому іспанському дивізіоні - Сегунді, де виступає численний український десант. В останньому турі команди наших співвітчизників чудово впоралися з поставленими турнірними завданнями.

"Реал Ов’єдо" Андрія Луніна з рахунком 1:2 поступився "Ельче", якому важливо було перемагати, щоб потрапити у перехідний плейоф за місце в Примері. Попри два пропущені голи, український голкіпер провів хороший поєдинок - Лунін зробив два круті сейви і отримав оцінку 7.5 від порталу Sofascore.

• "Реал Ов’єдо" з 53 очками фінішував 15-м у таблиці Сегунди, де продовжить виступати в наступному сезоні. Лунін же повертається з оренди до мадридського "Реала", де йому прогнозують роль другого воротаря.

Клуби інших двох українців, "Луго" Василя Кравця та "Альбасете" Романа Зозулі, в останньому турі здобули важливі перемоги та зберегли прописку у другій за силою лізі Іспанії.

Василь Кравець вийшов на заміну на 36-й хвилині і допоміг "Луго" мінімально здолати "Мірандес" - 2:1, команда українця забила рятівний гол лише на 84-й хвилині зустрічі.

Зозуля провів за "Альбасете" весь матч, його команда вирвала мінімальну перемогу у "Кадіса" (1:0), забивши з пенальті на останній хвилині основного часу.

• Таким чином, "Альбасете" Зозулі та "Луго" Кравця набрали в сезоні по 52 очки та закінчили чемпіонат на 16-й та 17-й сходинках відповідно.

ХТО ПІДВИЩИВСЯ В КЛАСІ ТА ВИЛЕТІВ

За підсумками сезону місця в еліті іспанського футболу забронювали собі "Уеска" і "Кадіс". У плейоф за третю путівку до Примери зіграють "Сарагоса", "Альмерія", "Жирона", а також "Ельче" або "Фуенлабрада", якщо вона набере очки в останньому турі.

Своєю чергою, Сегунду залишають "Расинг", "Естремадура", "Нумансія" та "Депортіво".

Нагадаємо, чемпіоном Примери-2019/20 став мадридський "Реал". Вилетіли до Сегунди: "Леганес", "Мальорка" та "Еспаньйол".