Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Металіст" буде боротися за справедливість в Лозанні

Олександр Ярославський прокоментував рішення Апеляційного комітету ФФУ у справі по матчу "Металіст" - "Карпати" (2008 рік).

Президент "Металіста" Олександр Ярославський прокоментував рішення Апеляційного комітету ФФУ у справі про договірний характер матчу "Металіст" - "Карпати".

"Це рішення фактично продублювало незаконне і несправедливе рішення, яке раніше виніс КДК ФФУ. Нехай воно залишиться на совісті тих, хто його приймав", - заявив Ярославський.

Бос "Металіста" як і раніше переконаний у невинуватості свого клубу та його співробітників. Ярославський вважає, що гра була чесною і повністю відповідала принципам fair play. "Металіст не грав, і не буде грати договірних матчів", - додав Ярославський.

"Тому я буду домагатися скасування цього несправедливого рішення всіма доступними законними шляхами і засобами, в першу чергу - шляхом подачі апеляції до Спортивного арбітражного суду в Лозанні, в якому незалежні і незаангажовані юристи дадуть оцінку рішенню АК ФФУ", - підсумував бос "Металіста".

Читайте також:

З "Металіста" і "Карпат" знімуть очки у наступному сезоні

Ярославський: дії проти "Металіста" - це свавілля господарів "Динамо"

Федерація футболу Харкова засуджує рішення ФФУ

Як футболіст "Карпат" зізнався про договірний матч (відео)

ФФУ дала вичерпну відповідь на звинувачення Ярославського

Ярославський: Суркіс прибрав конкурента за місце в Лізі чемпіонів

Залиште свій коментар

Вибір редакції