"Металіст" поступився найтитулованішій команді Узбекистану

Харків'яни поступилися узбекам по пенальті / Фото: metalist.ua

Основний час зустрічі закінчився внічию, а у післяматчевих пенальті більш успішними були узбеки.

Харківський "Металіст" поступився найтитулованішій команді Узбекистану "Пахтакору" у матчі другого туру на турнірі пам'яті Ахмада Кадирова.

Основний час зустрічі закінчився внічию 1:1, а у післяматчевих пенальті більш успішними були узбеки, вигравши серію 3:2.

Харків'яни повинні були вигравати у основний час зустрічі, але не реалізували чимало моментів біля воріт суперника. Натомість "Пахтакор" забив швидкий гол. На 12-й хвилині Таджиєв вийшов сам-на-сам з Дішленковичем і з другої спроби переграв українського голкіпера.

За шість хвилин "Металіст" мав чудову нагоду відігратися, але Крістальдо не реалізував пенальті.

З гри харків'яни так і не змогли забити гол, але за 5 хвилин до фінального свистка узбеки вдруге порушили правила у власному штрафному і Марко Девіч красиво виконав "паненку".

А героєм післяматчевої серії пенальті став воротар "Пахтакора" Темур Джураєв.

У складі "Металіста" 11-метрові реалізували Клейтон Шав'єр, Серж Бланко. А з ударами Марко Девіча, Марко Торсільєрі і Папи Гуйє впорався воротар.

У третьому турі "Металіст" зіграє з варшавською "Полонією". Перемога над поляками відкриє харків'янам шлях у фінал.