"Металіст" здобув впевнену перемогу у першому матчі після відпустки

"Металіст" переміг "Авангард" з рахунком 3:1. / Фото: metalist.ua

Віце-чемпіон України переміг сьому команду Першої ліги.

Харківський "Металіст" здобув перемогу у першому матчі літнього збору. Підопічні Мирона Маркевича розібралися з краматорським "Авангардом" - 3:1.

Віце-чемпіон України вже до перерви оформив комфортний рахунок, забивши три голи. Відзначилися Клейтон Хав'єр, Марко Девіч та Олег Шелаєв.

Гості спромоглися на гол престижу у середині другої половини гри, завдяки точному удару Романа Штогріна.

Додамо, що наступний спаринг харківського клубу заплановано на 24 червня. "Металіст" зіграє з ФК "Полтава".

ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ

Високий. НТБ "Металіст"

МЕТАЛІСТ Харків - АВАНГАРД Краматорськ - 3:1

Металіст (перший тайм): Горяїнов, Азеведо, Пшеничних, Шелаєв, Березовчук, Нойок, Краснопьоров, Хав'єр (Краєв 15), Марлос, Девіч, Радченко; (другий тайм): Шуховцев, Ткачук, Ковтун, Азацький, Осман, Краєв, Сизий, Андрієвський, Марлос (Барілко 69), Козак, Козловський

1:0 Клейтон Хав'єр 8'
2:0 Марко Девіч, 28'
3:0 Олег Шелаєв, 45'
3:1 Роман Штогрін, 78'