Флойд розповів, чому погоджується на виставкові бої.
Екс-чемпіон світу з боксу Флойд Мейвезер все ж таки зустрінеться у ринзі з японцем Тенсіном Нацукавою.
За словами американця, це буде виставковий бій за правилами боксу. Раніше ж повідомлялося, що Флойд битиметься з Нацукавою 31-го грудня за правилами ММА. Боксер спростував це.
"Без ударів ногами. Я проведу з цим хлопцем в рингу дев'ять хвилин. Це не буде офіційний поєдинок", - сказав Мейвезер, якого цитує TMZ.
Флойда зачепили розмови про те, що він "б’ється з маленьким хлопцем заради грошей"
"Я вже багато разів говорив: я не бідний. У мене купа грошей. І це буде найбільш високооплачуваний виставковий бій в історії. Я пішов з боксу, але як і раніше заробляю купу грошей, просто подорожуючи світом.
Мені ще не 60 або 70 років. Хоча і в такому віці я буду займатися тим самим. Навіщо? Розумна інвестиція", - додав Мейвезер.
Нагадаємо, Мейвезер отримає за цей бій 88 мільйонів доларів.