Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ми навіть не знали, що хтось знімав". Футболістки розповіли про поцілунок, на який дивився весь стадіон

Згодом, ця світлина розійшлася у всьому світу.

24 червня відбувся матч 1/8 фіналу Чемпіонату світу між жіночими збірними Швеції та Канади.

Долю цього протистояння вирішив один м'яч, який забили представниці "Тре Крунур". Коли пролунав фінальний свисток, на поле вибігла дівчина у футболці шведської команди та пристрасно поцілувала захисника переможної команди Магдалену Ерікссон. Виявилося, що це була гравець данської збірної Перніль Гардер, чия команда не зуміла пробитися на світову першість.

Пізніше виявилося, що дівчата вже тривалий час перебувають у стосунках, які до цього дня вони намагалися не афішувати. Гардер просто вирішила привітати Ерікссон з виходом до чвертьфіналу. Хто ж знав, що цей поцілунок побачить увесь стадіон, а згодом й цілий світ.

В інтерв'ю The Guardian дівчата розповіли про той інцидент.

"Ми навіть не знали, що хтось знімав

Як багато людей написали мені в Instagram, кажучи, що вони дивляться на нас і наскільки ми їм допомогли. Тоді я зрозуміла, що ми дійсно сильні разом. Раніше ми не бачили себе такими.", - сказала Ерікссон.

"Це було божевілля, зображення було в Twitter у всьому світі: Аргентина, Бразилія... Ми завжди були природними, ми ніколи не думали про те, щоб надихати кого-небудь.

Але коли ми побачили коментарі до фотографії, ми подумали: Ми є зразками для наслідування. Ми отримуємо повідомлення від багатьох молодих людей, людей нашого віку, а також від літніх людей.

Якби я приїхала в своє рідне місто, я не думаю, що хтось би мене ненавидів або щось в цьому роді, але я б відчувала себе трохи самотньою в цьому. Коли я прийшла в цю нову середу в Лінчопінгу, це було абсолютно нормально, і, можливо, це допомогло мені знайти себе і дійсно зрозуміти, що я можу закохатися в дівчину.

Я думаю, що важливо, щоб середовище було відкритим, і люди могли більше про це говорити. Тоді кожен може бути самим собою", - додала Гардер.

  • Збірна Швеції стала "бронзовим" призером Чемпіонату світу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції