Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Михайличенко: вважаю, що Росія отримала право проведення ЧС-2018 незаслужено

На його думку, Росія не повинна проводити світову першість.

Спортивний директор київського "Динамо" Олексій Михайличенко прокоментував рішення дозволити Росії бути господарем чемпіонату світу, який відбудеться влітку 2018 року.

На його думку, Росія не заслуговує на те, щоб проводити цей турнір. Окрім того, Михайличенко дуже шкодує про те, що збірна України не зуміла пробитися на Мундіаль.

"Якщо я скажу, що хочу, щоб у Росії відібрали право проведення ЧС, то це прозвучить люто. Але я вважаю, що вони його отримали незаслужено. Мені так здається. Дуже шкода, що збірна України туди не їде. Не в Росію, а на чемпіонат світу. А як воно буде - мені важко сказати. Але, звичайно ж, я вважаю, що своєю поведінкою, і не тільки по відношенню до України, але і по відношенню до всієї Європи і світу, Росія не заслуговує проводити ЧС-2018", - сказав Михайличенко у ефірі програми "Боцман" на телеканалі 112.

Нагадаємо, що чемпіонат світу відбудеться з 14-го червня по 15 липня. Слід зазначити, що збірна України не пробилася на цей турнір, адже посіла у своїй відбірковій групі 3 місце.

Залиште свій коментар

Вибір редакції