"Мілан" на останній хвилині вирвав перемогу над "Ромою", судді скасували два голи

Вирішальний м'яч було забито на п'ятій компенсованій хвилині.

"Мілан"у рамках 3 туру чемпіонату Італії вистраждав важку перемогу над "Ромою" з рахунком 2:1.

Команда Дженаро Гаттузо першою відкрила рахунок у протистоянні. Франк Кессьє на 40 хвилині вдало замкнув передачу з флангу від захисника Рікардо Родрігеса.

Намагаючись вдруге відзначитися у сітці воріт суперника, "россонері" примудрилися пропустити самі. Федеріко Фасіо скористався помилкою суперника та відправив ігровий знаряд точно в кут воріт господарів.

За дві хвилини "Мілан" знову вийшов вперед, проте головний суддя скасував це взяття воріт через положення поза грою. На допомогу арбітру прийшла система відеоповторів.

За деякий час судді відповіли "Мілану" тією ж люб'язністю. Вони вирішили не зараховувати гол новачка римлян Стівена Нзонзі через гру рукою. Як бачимо, система VAR працює по повній програмі.

Коли здавалося, що команди поділять очки й цій грі, за справу взялися форварди "Мілана" - Гонсало Ігуаїн та Патрік Кутроне. Перший вдало асистував, а другий - спокійно переграв голкіпера "вовків" та приніс таким чином своїй команді перші залікові бали у Серії А цього сезону.

Після двох турів "Мілан" має у своєму активі три очки. "Рома", своєю чергою, залишилася з 4 пунктами.