"Мілан" з фантастичним голом впевнено обіграв "Лаціо" та увірвався до зони Ліги чемпіонів (відео)

"Мілан" – "Лаціо" / Фото: Associated Press

Тео Ернандес здійснив приголомшливий сольний прохід від своїх воріт, який завершив влучним ударом у верхній кут.

"Мілан" здобув перемогу над "Лаціо" в домашньому матчі 34-го туру італійської Серії А – 2:0.

Підопічні Стефано Піолі вирішили долю гри ще в першому таймі. На 17-й хвилині Ісмаель Беннасер забив після передачі Олів'є Жиру.

А на 29-й хвилині "россонері" подвоїли свою перевагу. Після видовищного сольного проходу через все поле точного удару у верхній кут воріт з-за меж штрафного майданчика завдав Тео Ернандес. Цікаво, що в ролі асистента виступив голкіпер міланців Майк Меньян.

Огляд матчу

"Мілан" (61 очко) піднявся на четверте місце в Серії А, яке дає путівку до Ліги чемпіонів на наступний сезон. "Лаціо" з 64 балами залишився на другій позиції.

У середу, 10 травня, "Мілан" прийматиме "Інтер" в рамках першого півфінального матчу Ліги чемпіонів. 13 травня "россонері" у наступному турі чемпіонату Італії в гостях зіграють зі "Спецією" українського півзахисника Віктора Коваленка.

"Лаціо" 12 травня вдома зустрінеться з "Лечче" в поєдинку 35-го туру Серії А.

Мессі публічно попросив вибачення у ПСЖ за неузгоджену поїздку до Саудівської Аравії (відео)

Бундесліга онлайн: розклад і результати матчів 31-го туру Чемпіонату Німеччини з футболу