Міністр спорту Бородянський не проти, щоб українці змагалися в Росії

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міністр спорту Бородянський не проти, щоб українці змагалися в Росії

УНІАН

Наші спортсмени втратять бали, якщо відмовляться їхати до держави-агресора.

Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський заявив, що розуміє українських атлетів, які виступають на турнірах Росії.

За його словами, українці змушені брати участь у змаганнях на території держави-агресора, щоб ефективно боротися за медалі на світовому рівні.

У них є вибір, отримувати бали або не отримувати. Якщо спортсмен не виступає за кордоном, він автоматично позбавляється балів. Це обмежує можливості спортсмена боротися за медалі. Треба розрізняти виступи спортсменів за кордоном, зокрема і в Російській Федерації, і виступи артистів. Для того щоб ефективно боротися за медалі у світі, ми маємо виступати на території держави-агресора

Володимир Бородянський, Міністр культури, молоді та спорту України

5 лютого стало відомо що збірна України з художньої гімнастики вирушить на Гран-Прі Москви, яке відбудеться 7-9 лютого.

Участь українських спортсменок також прокоментувала перша віцепрезидентка Федерації гімнастики України і головна тренерка Національної збірної команди України з художньої гімнастики Ірина Дерюгіна.

Напередодні Олімпіади, яка відбудеться влітку в Токіо, національна збірна України з художньої гімнастики присвячує тренуванням 24 години на добу. Спортсменки займаються в залі з ранку до ночі. Наша мета зараз - використовувати кожну можливість для підготовки спортсменок

Ірина Дерюгіна
Наступна публікація