МКЧ-2019. "Тоттенхем" завдяки голу з центру поля на останній хвилині здолав "Ювентус"

Вирішальне взяття воріт до свого активу записав Харрі Кейн.

Лондонський "Тоттенхем" вдало розпочав захист Міжнародного кубка чемпіонів, який цього року відбувається одразу в шести країнах.

Команда Маурісіо Почеттіно у надрезультативному матчі переграла туринський "Ювентус" із рахунком 3:2. Зазначимо, що вирішальний м'яч у цій дуелі було забито на третій компенсованій до основного часу хвилині.

За рахунку 2:2, лідер та найкращий бомбардир лондонської команди Харрі Кейн наважився на удар з центру поля після передачі у виконанні Лукаса Моури. Пробивши з центрального кола, м'яч залетів точно за комір голкіперу "старої синьйори" та приніс таким чином "Тоттенхему" перемогу.

• Інші два голи за "шпор" провели Ерік Ламела (30) та Лукас Моура (65). За туринців, тим часом, забивали Гонсало Ігуаїн (56) та Кріштіану Роналду (60). Що стосується зіркового португальця, то він вийшов у стартовому складі та провів на полі 63 хвилини.
  • МКЧ проводиться всьоме. Саме "Тоттенхем" є чинним переможцем цього турніру. Рекордсменом змагань є ПСЖ (чемпіон 2015-го і 2016-го років). Парижани цього року не беруть участі.
  • "Тоттенхем" на цих змаганнях зіграє ще з "Манчестер Юнайтед" (25 липня) та "Інтером" (4 серпня). "Ювентус" поміряється силами з "Інтером" (24 липня) та "Атлетіко" (10 серпня).