Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МОК: Виправдання 28 росіян не означає їх запрошення на Олімпіаду

Комітет планує звернутися до суду в Швейцарію.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) виступив з офіційною заявою щодо виступу виправданих Спортивним арбітражним судом в Лозанні (CAS) російських спортсменів на ОІ-2018 в Пхенчхані.

Зазначається, що рішення CAS не дає привілеїв виправданим спортсменам щодо запрошень на Ігри і Комітет може оскаржити рішення у Федеральному суді Швейцарії.

"Рішення Виконавчої ради МОК від 5 грудня 2017 року залишається в силі. З цього ясно, що, оскільки членство Олімпійського комітету Росії (ОКР) призупинено, російські спортсмени можуть брати участь в ОІ-2018 тільки за запрошенням МОК.

Рішення CAS не означає, що спортсмени з групи в 28 осіб будуть запрошені на Ігри. Скасування санкцій не дає автоматично привілеїв в запрошеннях.

Все це може серйозно вплинути на боротьбу з допінгом у майбутньому. Тому МОК має намір ретельно проаналізувати мотивувальну частину рішення суду, коли вона буде доступна, і не виключає звернення до Швейцарського федерального суду", - повідомляється на офіційному сайті МОК.

Зазначимо, CAS задовольнив апеляції 28 спортсменів щодо рішення МОК відсторонити їх довічно від участі на Олімпіаді. Санкції стосовно цих спортсменів анульовані, а їх результати у Сочі знову вважаються дійсними. Крім того, апеляції ще 11 спортсменів задовольнили частково.

Нагадаємо, 5 грудня 2017 року  МОК дискваліфікував збірну Росії з Олімпіади-2018 через допінговий скандал з Сочі-2014. Взяти участь в Іграх зможуть "чисті" спортсмени під нейтральним олімпійським прапором.

Залиште свій коментар

Вибір редакції