Молодіжна збірна України здобула другу перемогу у відборі на Євро-2021

Команда Руслана Ротаня на виїзді здолала Фінляндію.

Молодіжна збірна України (U-21) перемогла Фінляндію у матчі 6-го туру кваліфікації до Чемпіонату Європи 2021 року. Поєдинок відбувся у фінській столиці, місті Гельсінкі, і закінчився з рахунком 2:0 на користь підопічних Руслана Ротаня.

"Синьо-жовті" вийшли вперед на 22-й хвилині — голом відзначився орендований чернігівською "Десною" у "Шахтаря" Юхим Конопля. У компенсований до першого тайму час перевагу української збірної закріпив форвард "гірників" Данило Сікан.

Зазначимо, що це лише друга перемога нашої "молодіжки" у відбірковому циклі.

У попередніх матчах кваліфікації, які відбулися минулого року, українці поступилися Фінляндії (0:2), розгромили Мальту (4:0), а також програли Румунії (0:3) та Данії (2:3). У першому матчі після поновлення кваліфікації, 4 вересня, "синьо-жовті" в гостях втратили перемогу над Данією (1:1).

Команда Руслана Ротаня набрала 7 балів і піднялася на третю сходинку у своїй групі. Лідирує збірна Данії (19 балів), далі йде Румунія (16). Позаду України розташувалися Фінляндія (7), Північна Ірландія (6) та Мальта (1).

Таким чином, Україна вже точно не наздожене Данію, щоб посісти перше місце у групі. Водночас наша команда зберігає теоретичні шанси вийти на Євро-2021, для цього потрібно обходити в таблиці румунів.

Наступний матч кваліфікації підопічні Ротаня проведуть 9 жовтня вдома проти Румунії.

• Господарями фінальної частини Чемпіонату Європи-2021 стануть Угорщина і Словенія. Вони отримали автоматичні путівки до фінальної стадії.
  • До фінальної стадії турніру напряму вийдуть переможці дев’яти груп і найкраща з команд, що посіли другі місця.
  • Ще чотири учасники молодіжної першості континенту визначаться у стикових матчах за участю восьми володарів других місць.