Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мораєс українською зворушливо попрощався із уболівальниками "Динамо"

Бразильський форвард залишає київський клуб.

Нападник "Динамо" Жуніор Мораєс, у якого закінчився контракт з киянами, попрощався з уболівальниками.

Бразилець опублікував зворушливе звернення на своїй сторінці в соцмережі українською мовою.

"Це були незабутні моменти і унікальні, я дуже щасливий носити таку титуловану футболку. Я мав честь брати участь у важливих досягненнях та титулах, і тому я досяг відповідних цифр у своїй професійній кар'єрі.

Проте, кожен початок має кінець і сьогодні я прощаюсь із хвилею почуттів", - написав Мораєс.

 

Це було незабутні моменти і унікальні, в яких я дуже щасливий носити таку титуловану футболку. Я мав честь брати участь у важливих досягненнях та титулах, і тому я досяг відповідних цифр у своїй професійній кар'єрі. Проте, кожен початок має кінець і сьогодні я прощаюсь із хвилею почуттів. Вони збережуть прекрасні спогади, дружбу, які я започаткував тут, і я сподіваюсь, що я залишив переважно позитивне послання для шанувальників. Я хочу дуже дякувати @fc_dynamo_kyiv за все, що я зміг жити протягом цих трьох років, всім, з ким я жив протягом цього часу, і особливо до чудових вболівальників, які завжди була на моїй стороні. Я також хотів би подякувати моїм товаришам по команді, друзям, співробітникам та всім тим, хто працює в клубі, дякую вам! ———————————————— Foram momentos inesquecíveis e únicos, em que fui muito feliz vestindo essa camisa tão tradicional. Me sinto honrado em ter participado de conquistas e títulos importantes e como consequência disso, alcançado números relevantes na minha carreira profissional. Porém, todo começo tem um fim e hoje estou me despedindo com um turbilhão de sentimentos. Vão ficar as ótimas lembranças, as amizades que fiz por aqui e espero ter deixado principalmente, uma mensagem positiva para as crianças. Quero agradecer imensamente ao @fc_dynamo_kyiv , por tudo que pude viver durante esses 3 anos, à todos com quem convivi durante esse tempo e em especial à essa torcida maravilhosa que sempre esteve ao meu lado. Gostaria também de agradecer aos meus companheiros, amigos, ao staff e todos aqueles que fazem parte do dia-dia do clube, o meu MUITO OBRIGADO!

Публикация от Junior Moraes (@jrmoraes10)

Також він подякував товаришам по команді, друзям, співробітникам клубу.

За неофіційною інформацією, Мораєс підпише контракт з донецьким "Шахтарем".

Нагадаємо, що Мораєс виступає в Україні починаючи з 2012 року. За цей час він встиг провести 112 поєдинків, у яких зумів відзначитися 52 забитими голами. У цьому сезоні на його рахунку 17 матчів та 5 голів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції