Моурінью vs Гвардіола. "Тоттенхем" у більшості здолав "Манчестер Сіті" після вилучення Зінченка

Український футболіст залишив свою команду в меншості за пів години до кінця матчу.

"Тоттенхем" переміг "Манчестер Сіті" в центральному матчі 25-го туру англійської Прем’єр-ліги - 2:0.

У першому таймі "городяни" більше володіли м’ячем та один за одним створювали небезпечні моменти біля воріт Уго Льоріса.

На 27-й хвилині підопічних Моурінью врятувала стійка після удару Серхіо Агуеро. А вже через десять хвилин "Манчестер Сіті" заробив право пробити пенальті - Серж Ор’є зіграв у ногу Агуеро у власному штрафному майданчику. Одразу арбітр дав продовжити гру, але після підказки асистентів VAR призначив одинадцятиметровий.

Ілкай Гюндоган пробив у правий нижній кут, але Льоріс потягнув удар німецького півзахисника. На добиванні виявився Рахім Стерлінг, який впав після контакту з воротарем "Тоттенхема". Рефері знову скористався VAR, але цього разу пенальті не поставив.

Тоттенхем - Манчестер Сіті

Цікаво, що в цьому епізоді Стерлінг міг отримати другу жовту картку, якби арбітр розцінив його падіння як симуляцію, проте цього не сталося.

У другому таймі малюнок гри залишався незмінним, аж до 60-ї хвилини, коли "городяни" залишилися в меншості.

Український захисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко, який вийшов на поле зі стартових хвилин, отримав другу жовту за зірвану контратаку "шпор". Додамо, що перший "гірчичник" Сашко отримав наприкінці першого тайму за участь у штовханині біля воріт суперника. Зазначимо, що це перше вилучення в кар’єрі Зінченка.

Олександр Зінченко

Одразу після вилучення українця "Тоттенхем" зумів розмочити рахунок у матчі. Зимовий новачок команди Стівен Бергвейн ударом з меж штрафного поцілив у правий кут воріт Едерсона. Це перший гол нідерландця за команду Моурінью.

На 71-й хвилині "шпори" зміцнили свою перевагу завдяки голу корейця Сона і до самого фінального свистка не дозволили знекровленому супернику загрожувати воротам Уго Льоріса.

• Після цієї гри "Манчестер Сіті" з 51 балом залишився на другому місці в турнірній таблиці АПЛ. Команда Гвардіоли вже на 22 пункти відстає від лідера чемпіонату - "Ліверпуля".
  • У "Тоттенхема" тепер 37 очок і п'ята позиція. Від четвертої сходинки (наразі тут "Челсі"), яка дає останню путівку в Лігу чемпіонів на наступний сезон, команду Моурінью відділяє 4 пункти.