"На мене тиснули": білоруський тренер з гандболу виїхав до України

"На мене тиснули": білоруський тренер з гандболу виїхав до України

Наша Ніва

У червні цього року гандболіст відбув 15-денний арешт у Мінську.

Білоруський тренер гандбольної команди "Вітязь", активіст Незалежної асоціації спортсменів Костянтин Яковлев виїхав з Мінська до України.

Про це повідомляє "Наша Ніва" у Telegram.

Зазначається, що у червні цього року гандболіст відбув 15-денний арешт після зустрічі з журналістом Дмитром Руто, який саме вийшов на свободу після 15 діб в барановицькому СІЗО. 

Яковлева затримали, коли він разом з іншими спортсменами повертався з Барановичів до Мінська, щоб провести відкрите тренування.

Білорус брав участь у мирних маршах протесту та коментував події, що відбулися в Білорусі після президентських виборів у серпні 2020 року.

В етері телеканалу "Україна 24" він розповів: "Я сидів у в'язниці, на мене тиснули, говорили, що інкримінуватимуть кримінальну відповідальність, що пішла вказівка зверху, щоб зі мною розібралися".

За словами Яковлева, силовики не повірили у те, що він хотів провести відкрите тренування.

"Правоохоронні органи й суддя вирішили, що це якесь політичне зібрання. Дно у нас пробивається щоразу, ми вже не дивуємося ані Тимановській, ані якимось іншим речам", - додав він.

Як повідомлялося, білоруська легкоатлетка Христина Тимановська у середу, 4 серпня, вилетіла з Японії до Польщі, яка видала їй гуманітарну візу.

Напередодні навколо неї розгорнувся скандал на Олімпіаді-2020 у Токіо. Спортсменку спробували проти її волі вивезти до Мінська після критики на адресу білоруських чиновників.

Новини світу: Міжнародний олімпійський комітет почав розслідування щодо  білоруської легкоатлетки Тимановської

Новини світу: Міжнародний олімпійський комітет почав розслідування щодо  білоруської легкоатлетки Тимановської
Наступна публікація