Наче Мессі вселився. Мілевський відзначився неймовірним голом у чемпіонаті Білорусі

Також у цій зустрічі забив ще один українець.

Український форвард брестського "Динамо" Артем Мілевський забив приголомшливий м'яч у поєдинку 16 туру чемпіонату Білорусі проти "Торпедо-БелАЗ".

34-річний нападник, як у найкращі роки, обійшов декількох суперників та завдав точного удару повз воротаря. Зазначимо, що це неймовірне взяття воріт сталося на 67 хвилині зустрічі, коли рахунок на табло був 1:1.

Відповідне відео з шедевром Мілевського можна побачити в YouTube.

У підсумку сама гра завершилася розгромною перемогою "Динамо" з рахунком 4:1. Останній гол за брестський колектив провів ще один українець - Олексій Хобленко, який лише на 88 хвилині з'явився на полі з лави для запасних. Його взяття воріт припало на заключні хвилини цього протистояння.

• Наразі саме "Динамо" Брест очолює турнірну таблицю чемпіонату Білорусі. Після 16 матчів у їхньому активі 39 балів.
  • Усю зустріч з "Торпедо-БелАЗ" провів інший український футболіст - Олександр Нойок. Що стосується Мілевського, то він був змінений на 79 хвилині.
  • Цього сезону на рахунку Артема у внутрішній першості 16 поєдинків, 2 забиті голи та 4 результативні передачі.

Додамо, що склад "Динамо" Мілевський поповнив в січні цього року та одразу зробив гучну заяву.