Надпотужний камбек: Світоліна вийшла у півфінал турніру в Штутгарті

944

Еліна Світоліна / Associated Press

Чвертьфінальний матч тривав 2,5 години.

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна (№5 WTA) пробилася до півфіналу турніру WTA 500 у Штутгарті.

Українка, яка посіяна під четвертим номером на перших великих грунтових змаганнях сезону, обіграла у чвертьфіналі у впертій боротьбі чешку Петру Квітову (№10 WTA).

Еліна на тай-брейку програла першу партію. У другому сеті Світоліна була близька до поразки, коли програла свою подачу і рахунок став 1:4 на користь її суперниці.

Однак коли Квітова подавала на матч, українка змогла зібратися і зробити брейк. Після цього Еліна взяла ще одну подачу Петри і зрівняла рахунок за сетами.

У третій партії Еліна шансів чешці вже не залишила - 6:7 (4:7), 7:5, 6:2.

Матч тривав 2 години 38 хвилин. За цей час Еліна виконала 7 ейсів, зробила 4 подвійні помилки і реалізувала 6/15 брейк-пойнтів.

• Це була 11-та зустріч між Світоліною і Квітовою, українка програє у протистоянні з рахунком 4:7.
  • Цікаво, що 3 останніх поєдинки виграла саме Еліна.

Таким чином, Світоліна вийшла у півфінал, де зіграє проти першої ракетки світу австралійки Ешлі Барті.