"Наш футбол поза політикою": уродженець України запросив до свого клубу російських футболістів

Дата публікації
Перегляди
8003
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Наш футбол поза політикою": уродженець України запросив до свого клубу російських футболістів

instagram.com/dmilstein75/

Уродженець України Даніель Мільштейн, власник андоррського футбольного клубу, готовий працевлаштовувати гравців з країни-агресорки.

Власник андоррського клубу "Санта-Колома" Даніель Мільштейн пробив дно. Американський підприємець, який народився в Україні, заявив, що хоче бачити в своїй команді російських футболістів.

"Наш футбол поза політикою. В Андоррі немає ліміту на кількість легіонерів у команді. Ми працюємо по всьому ринку, по всьому світу. Ми беремо найдостойніших і найкращих футболістів, які мають бажання перемагати. Наша команда – це майданчик для єврокубків. Однозначно російські футболісти будуть у клубі. Позиція цього клубу така сама, як і в інших бізнесах, — спорт поза політикою. Хлопці, які хочуть перемагати та допоможуть нам у цьому, будуть частиною нашої команди. Наші завдання – перемагати на внутрішньому чемпіонаті та на міжнародній арені", - цитує Мільштейна FootballHub з посиланням на російські ЗМП.

Зазначимо, що нещодавно головним тренером "Санта-Коломи" призначили росіянина Дмитра Черишева.

Нагадаємо, що український фахівець Сергій Шевченко став головним тренером так званого клубу "Фрегат", який російські загарбники створили в окупованому Херсоні.

Читайте також:

"Там профашистська федерація": олімпійський чемпіон із РФ у грубій формі висловився про шведських хокеїстів

У РФ назвали своїх спортсменів "найкращими у світі" і заявили, що "на Заході править шалена зграя нацистів"

"Війна все ще йде": зірковий британський тенісист, який співчував гравцям країн-агресорок, пожертував 300 тисяч доларів українським дітям

Повʼязані теми:

Наступна публікація