Наступний суперник "Шахтаря" в Лізі чемпіонів за 19 хвилин знищив опонента у чемпіонаті

"Ліон" здобув третю перемогу поспіль.

Майбутній опонент донецького "Шахтаря" в Лізі чемпіонів французький "Ліон" продовжує переможну ходу.

У рамках 7 туру Ліги 1 "ткачі" розібралися на виїзді з "Діжоном" з рахунком 3:0.

Зазначимо, що усі три голи гості провели впродовж 19 хвилин. Спочатку дубль у виконанні Мусса Дембеле (16,19) забезпечив "Ліону" комфортну перевагу, а гол Мартена Терьє (35) остаточно поховав надії "Діжона" на загальний успіх у цьому протистоянні.

Цікаво, що обидві команди догравали цю зустріч вдесятьох. Спочатку Лука Тусар на 67 хвилині залишив "Ліон" у меншості, а на 90 хвилині зрівняв склади гравець господарів - Енцо Луаодіс.

Попри це, "Ліон" втримав перемогу та піднявся на другу сходинку в турнірній таблиці. Наразі в їхньому активі 13 очок. Що стосується "Діжона", то вони залишилися з 10 балами на 8 позиції.

Нагадаємо, що гра "Ліон" - "Шахтар" відбудеться 2 жовтня о 22:00 за київським часом.