Найкращий бомбардир "Манчестер Юнайтед" може пропустити дербі з "Ліверпулем" в АПЛ

Дуже серйозна втрата для "червоних дияволів".

Футболіст "Манчестер Юнайтед" Маркус Рашфорд може пропустити дербі з "Ліверпулем" у рамках англійської Прем'єр-ліги.

Зазначимо, в матчі 3-го раунду Кубка Англії проти "Вулверхемптона" 22-річний нападник отримав травму. Вийшовши на заміну на 63 хвилині, англієць вже за 13 хвилин покинув поле через зіткнення з суперником.

На післяматчевій пресконференції головний тренер "манкуніанців" Оле-Гуннар Сульшер розповів про важкість пошкодження Рашфорда та про його подальше відновлення.

Його слова цитує BBC.

"Рішення дати Рашфорду продовжити гру призвело до гіршого результату. Це потрібно прийняти. Обстеження пройде в найближчі кілька днів. Подивимося, чи буде він готовий до гостьової недільної грі 23-туру англійської Прем'єр-ліги з "Ліверпулем".

Спочатку, у нього виникли проблеми з тим, щоб просто бігти через проблеми зі спиною. Після він отримав ще один удар, який остаточно вивів його з гри", - сказав керманич "червоних дияволів".

• "Манчестер Юнайтед" у тій зустрічі здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0.
  • Цього сезону на рахунку Рашфорда 31 поєдинок у всіх турнірах, 19 забитих голів та п'ять результативних передач.

Додамо, що дербі "Ліверпуль" - "Манчестер Юнайтед" розпочнеться 19-го січня о 18:30 за київським часом.

• Наразі команда Сульшера посідає п'яте місце в турнірній таблиці АПЛ.