Найкращий старт за 69 років та неймовірна злива. Як "Інтер" приборкав "биків" та продовжив гонитву за "Ювентусом"

"Нерадзуррі" видали дуже сильний матч.

Міланський "Інтер" у рамках 13-го туру Чемпіонату Італії розібрався на виїзді з "Торіно" з рахунком 3:0.

Підопічні Антоніо Конте відкрили рахунок на 12 хвилині - Лаутаро Мартінес, отримавши передачу з глибини поля, втік від захисників та з близької відстані спокійно переграв голкіпера "биків", вивівши таким чином свій колектив уперед.

Зазначимо, що під час усієї зустрічі йшла неймовірна злива, яка згодом перетворила газон господарів на щось страшне. Попри стан поля, "нерадзуррі" на 32 хвилині подвоїли перевагу. Нідерландський оборонець Стефан Де Врай з гострого кута замкнув навіс від Крістіано Бірагі та зробив рахунок на табло вже 2:0.

Крапку в протистоянні поставив Ромелу Лукаку. 26-річний форвард міланців, розхитавши опонента, пробив з меж штрафного точно за призначенням. Для бельгійця це взяття воріт стало десятим у Серії А цього сезону.

Таким чином, перемігши "Торіно", колектив Конте набрав 34 очки та продовжив гонитву за туринським "Ювентусом", який свою гру цього туру також виграв. "Стара Синьйора", тим часом, має 35 балів.

Подібний показник дозволив "Інтеру" видати найкращий старт у внутрішній першості, починаючи з сезону 1950/51. Тоді міланці також виграли 11 поєдинків у 13 стартових турах. Окрім того, "нерадзуррі" побили особистий рекорд за кількістю перемог на виїзді (сім, прим.).

• 27-го листопада "Інтер" в рамках 5 туру групової стадії Ліги чемпіонів зустрінеться на виїзді з празькою "Славією".