Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найкращий тенісист України Долгополов "вилетів" до 2019 року

Спортсмена прооперували.

Перша ракетка України Олександр Долгополов переніс операцію на кисті і в 2018 році більше не зіграє.

"Як ви, напевно, помітили, я небагато грав в теніс цього року. Від січня у мене були проблеми з кистю, які ми намагалися вилікувати всіма силами без хірургічних втручань.

На жаль, нам це не вдалося і довелося вдатися до допомоги лікарів. Операція пройшла успішно, ми сподіваємося на швидке одужання. На корті ви зможете мене побачити не раніше 2019 року, буду тримати вас в курсі", - написав Долгополов.

 

Всем привет как Вы наверное заметили,я не много играл в теннис в этом году. С января у меня были проблемы с кистью,которые мы старались вылечить всеми силами без хирургических вмешательств. К сожаления нам это не удалось и пришлось прибегнуть к помощи врачей. Операция прошла успешно и мы надеемся на скорейшее выздоровление. На корте вы сможете меня увидеть не ранее 2019 года,буду держать вас в курсе✌ Hey guys as you probably noticed I haven’t been playing much tennis this year. Had an ongoing wrist injury since after Australian open. We tried to heal it without surgery,but didn’t succeed. The surgery went well and we hope to recover soon. You won’t see me on court until 2019. Will keep you posted,take care❤️ #thedog

Публикация от Alex Dolgopolov AKA "THE DOG" (@alexdolgopolov)

Останній матч 29-річний українець провів 14 травня на турнірі в Римі, коли програв Новаку Джоковичу (1:6, 3:6).

У червні Долгополов знявся із Wimbledon.

Вибір редакції