Незабитий пенальті, скасований гол: "Динамо" обіграло "Минай" та вийшло до фіналу Кубка України

Підопічні Олексія Михайличенка перемогли на полі команди з Першої ліги.

Київське "Динамо" стало першим фіналістом Кубка України з футболу сезону-2019/20.

Підопічні Олексія Михайличенка у півфіналі турніру перемогли першоліговий "Минай". Матч відбувся на полі команди з Першої ліги і закінчився звитягою киян з рахунком 2:0.

"Біло-сині" відкрили рахунок у дебюті матчу. На 9-й хвилині Міккель Дуелунд обігрався з Олександром Караваєвим та акуратно відправив м’яч під дальню стійку воріт суперника.

Минай - Динамо - 0:1. Відео голу Дуелунда

На 28-й хвилині кияни отримали прекрасний шанс забити вдруге, Дуелунд впав на газон чужому штрафному після контакту з воротарем "Миная" - головний арбітр матчу Катерина Монзуль після перегляду VAR призначила пенальті.

Однак реалізувати одинадцятиметровий динамівці не змогли - після удару Франа Соля м’яч злегка зачепив стійку та пішов за межі поля.

Минай - Динамо - 0:1. Відео незабитого голу Фран Соля з пенальті

Попри цю невдачу, ще до перерви гості змогли подвоїти перевагу в рахунку. На 38-й хвилині Олександр Андрієвський чудовою передачею знайшов Дуелунда, а той оформив дубль - 2:0.

Минай - Динамо - 0:2. Відео голу Дуелунда

У другому таймі "Минай" став краще грати у захисті, але кияни все одно створювали небезпечні моменти. На 52-й хвилині Беньямін Вербич відправив м’яч у кут воріт суперника після пасу Дуелунда, але гол було скасовано - Монзуль, подивившись повтор, зафіксувала офсайд у півзахисника "Динамо".

Минай - Динамо: гол Вербича скасували після перегляду VAR

• В іншому півфінальному матчі зіграють "Маріуполь" і "Ворскла". Їхній поєдинок відбудеться 24 червня.

• Фінал Кубка України заплановано на 8 липня у Львові на "Арені-Львів". Господарем поєдинку, згідно з жеребкуванням, буде переможець пари "Минай" -  "Динамо".

Минай - Динамо перегляд VAR: Монзуль переглянула, чи був пенальті