Названа причина смерті колишньої дружини Мейвезера: її тіло знайшли в автомобілі

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Названа причина смерті колишньої дружини Мейвезера: її тіло знайшли в автомобілі

Флойд Мейвезер і Джозі Гарріс (instagram.com/floydmayweather)

Розслідування справи про смерть жінки закрили.

Судмедексперт округу Лос-Анджелес виніс рішення щодо смерті колишньої дружини Флойда Мейвезера Джозі Гарріс, тіло якої знайшли в автомобілі 9-го березня 2020 року.

Смерть спричинило випадкове передозування наркотиків. В організмі 40-річної жінки знайшли  альпарзоам (ксанакс) і фентаніл (опіоїд), що призвело до "змішаної токсичності ліків", пише boxingscene.

Менш ніж через тиждень після смерті Гарріс Мейвезер втратив дядька Роджера Мейвезера, який помер у 58 років. Після цих трагедій Флойд відмовився повертатися на ринг.

СТОСУНКИ МЕЙВЕЗЕРА І ГАРРІС

Флойд та Гарріс мають трьох спільних дітей. Їхні стосунки розпочалися у 1995 році.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My Kiss

Публикация от Floyd Mayweather (@floydmayweather)

У 2010 році Гарріс подала до суду на Мейвезера зі звинуваченнями у фізичному насильстві. Жінка заявила, що він зайшов до будинку, коли вона спала, вдарив її та штовхнув перед дітьми. Боксер визнав себе винним, але заперечував, що вдарив її. У 2012 році він провів 63 дні у в'язниці.

У 2014 році Харріс розповіла USA TODAY Sports, що шість разів піддалася фізичному насильству з боку Мейвезера.

Флойд Мейвезер і Джозі Гарріс (instagram.com/floydmayweather)
Мейвезер і Гарріс з дітьми (instagram.com/zion_mayweather)

Пізніше Флойд пояснив свою версію подій: "Я штовхнув, вдарив і побив когось? Ні, цього не було. Я дивлюся вам в обличчя і кажу: "Ні, цього не було". Я стримував жінку, яка була на наркотиках? Так. Тому, якщо вони говорять, що це домашнє насильство, то знаєте що? Я винен в стримуванні людини".

  • Мейвезер є ексчемпіоном світу в п'яти вагових категоріях. За свою кар'єру він провів 50 боїв, у яких здобув 50 перемог.
     
  • Він провів останній бій 31 грудня минулого року. У виставковому поєдинку Флойд переміг японського кікбоксера Тенсіна Нацукаву. Ця зустріч не потрапила до офіційної статистики американця.
Наступна публікація