Назвав виродком: депутат Держдуми Росії образив українського чемпіона, який "спалив Москву"

Дата публікації
Перегляди
142к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Назвав виродком: депутат Держдуми Росії образив українського чемпіона, який "спалив Москву"

instagram.com/dmitryichumak

Публікація українського важкоатлета в соцмережах викликала гучний резонанс у країні-агресорі.

Пост українського важкоатлета Дмитра Чумака, який виграв "золото" чемпіонату Європи з важкої атлетики в Москві, викликав обурення у Росії.

Зокрема, член комітету Держдуми з фізичної культури, спорту, туризму і у справах молоді Дмитро Свищев розкритикував українського спортсмена, обізвавши його виродком.

"Я дуже добре ставлюся до України. У мене дружина звідти. Там живуть її родичі. Я дуже люблю Україну і українців. Але, на жаль, в сім’ї не без виродка. Якщо ти - такий націоналіст і не любиш Росію, навіщо приїхав сюди виступати?

На Україні (в оригіналі "на", а не "в" - прим) є багато людей, які люблять свою країну, але не дозволяли собі подібні висловлювання, коли приїжджали виступати в Росію. Нехай послухає боксера Усика. Замість того, щоб радіти перемозі, займатися такими речами в соцмережах.

Я вважаю, що це політичний демарш з боку українського спортсмена. Треба заборонити спортсменам займатися політикою! Закінчить зі спортом - нехай йде депутатом української Ради. Зараз він повинен виступати на благо своєї сім’ї та своєї країни, але не займатися політикою. Він що, закликає до тероризму ?! Щоб хтось спалив Москву?

Мені здається, що під час підняття важких ваг у нього щось обірвалося в мізках. Нехай займеться своїм особистим здоров’ям. Ми вітаємо його з перемогою, але нехай не лізе в політику. Тим більше що зараз всі прекрасно знають про загострення стосунків. Йому це навіщо? Якщо ти ненавидиш Росію, навіщо ти сюди приїхав?

Ти виграв - молодець. Москва тебе радо прийняла. Ніхто не ображав його національну гідність, його прапор, його країну. Жодного слова! І ти поводишся по-хамськи, щоб стати національним героєм у себе на батьківщині. Його до цього ніхто не знав і знати не хотів. На Олімпіаді йому нічого не світить. Зате став борцем за справедливість на національний манер", - заявив Свищев в інтерв’ю "РБ Спорт".

Після перемоги на першості континенту в Росії Чумак опублікував в Instagram фото з руїнами Кремля і процитував композицію групи "Ленінград" під назвою "Москва".

instagram.com/dmitryichumak

"Вчора приснився сон прекрасний -
Москва згоріла повністю.
Пожежа на площі на Червоній,
І тліє колишній Виборчком.

Ніхто не вижив - все згоріло,
Всі Pussy, Путін і Собчак,
І біля стіни кремлівської ялинки
Горіли ох**нно так.

Москва, за ким дзвонять твої дзвони?
Москва, почому твої золоті куполи?"

Як раніше повідомляв ТСН Проспорт, збірна України виграла медальний залік чемпіонату Європи з важкої атлетики. "Синьо-жовті" у підсумку вибороли 17 медалей (10 золотих, 3 срібних і 4 бронзові).

Новини України: спортсмени зібрали найбільше золотих медалей на чемпіонаті Європи із важкої атлетики в Росії

Новини України: спортсмени зібрали найбільше золотих медалей на чемпіонаті Європи із важкої атлетики в Росії
Наступна публікація