Не більше трьох гравців із одного клубу: ФІФА запровадила нові правила оренди

Не більше трьох гравців із одного клубу: ФІФА запровадила нові правила оренди

Обмеження набудуть чинності від літа 2022 року.

ФІФА запровадила обмеження щодо кількості орендованих футболістів у клубах, повідомляється на офіційному сайті організації.

Повідомляється, що вони набудуть чинності від липня 2022 року. Кожен клуб зможе мати не більше восьми орендованих гравців у своєму складі. Також не більше як вісім футболістів кожен клуб зможе віддавати в оренду.

У липні 2023 року кількість орендованих та відданих в оренду футболістів у кожному клубі має бути скорочена до семи, а у липні 2024-го – до шести.

ФІФА також запровадить ліміт на кількість орендованих між конкретними клубами: протягом сезону клуб зможе мати не більше трьох гравців, відданих в оренду одному клубу, та таку саму кількість гравців, взятих в оренду з одного клубу.

Водночас, обмеження не стосуватимуться вихованців клубу, а також гравців до 21 року. Окремим національним асоціаціям дадуть три роки на впровадження нових правил.

Після затвердження нових правил мінімальним терміном оренди буде інтервал між двома трансферними вікнами (півроку). Максимальним – один рік.

Читайте також:

"Обнулилися" шість гравців збірної України: ФІФА ухвалила важливе рішення щодо стикових матчів ЧС-2022

Стало відомо, за кого голосували представники України в номінації "Найкращий футболіст року-2021" за версією ФІФА

Вперше за п'ять років: Мессі не викликали до збірної Аргентини на матчі відбору ЧС

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3825
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація