"Не було іншого вибору": одкровення призера Олімпіади-2020, який проміняв Україну на Грузію

"Не було іншого вибору": одкровення призера Олімпіади-2020, який проміняв Україну на Грузію

Антон Плісний / Associated Press

Уродженець Донбасу Антон Плісний під грузинським прапором здобув бронзову нагороду Ігор у Токіо.

Колишній український важкоатлет Антон Плісний, який став бронзовим призером Олімпійських ігор у Токіо в складі збірної Грузії, розповів, чому змінив спортивне громадянство.

"В Україні не створюють умови для спортсменів. Їм не дають того, що вони заслуговують. У мене були серйозні розбіжності з федерацією важкої атлетики, тому я вирішив виступати за іншу країну.

У мене просто не було іншого вибору. Якби я зараз виступав за Україну, то, можливо, на Олімпіаду не поїхав би взагалі.

Спасибі Грузії, що дала притулок і дала можливість виступати на Іграх. Я не забуваю свою землю, я родом з Донбасу. Люблю свою землю, Україну і Грузію - це для мене рідні місця", - сказав Плісний в ефірі телеканалу UA: Перший.

  • Плісний завоював "бронзу" Олімпіади-2020 в категорії до 96 кг. Антон зумів підняти 387 кг - 177 кг у ривку і 210 кг у поштовху.
  • Грузинське громадянство Плісний отримав в 2018 році. Виступаючи за нову для себе країну, важкоатлет вже встиг стати призером чемпіонатів світу та Європи.

Раніше ТСН Проспорт писав, що українка Ірина Кіндзерська виграла медаль у дзюдо, представляючи команду Азербайджану. Свою колегу з успіхом привітала Дар’я Білодід.

Наступна публікація