Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не дочекався. Ракицький оголосив про завершення кар'єри у збірній України через політику

Він зізнався, що чекав на виклик до команди протягом усього 2019 року.

Захисник пітерського "Зеніта" Ярослав Ракицький повідомив про те, що йде зі збірної України

Ракицький перейшов в "Зеніт" із "Шахтаря" 28 січня 2019-го. 4 лютого профіль захисника був видалений на сайті УАФ. Востаннє за збірну він грав у жовтні 2018-го. 

"Вітаю, збірно України, з виходом на Євро-20, бажаю успіхів, хлопці ви молодці, гра класна! 10 років тому я дебютував за головну Команду, а сьогодні говорю "до побачення". Я йду зі збірної України. Я чекав на виклик у Команду протягом усього 2019 року. Але великий футбол став великою політикою. Саме страхом керуються люди, які розсилають запрошення в національну команду. Чи не навичками футбольної майстерності ви апелюєте. Футбол поза політикою?

Для мене було честю захищати Збірну своєї країни, честь перемагати і доводити силу Українців. Честь представляти кольори свого прапора на міжнародній арені.

Спасибі всім, хто підтримував і тим, хто не підтримував, Ви заряджали бути ще сильнішим. Я завжди бився на футбольному полі за перемогу для України! Бажаю тільки золотих нагород! Дякую!", - написав Ракицький в instagram.

Нагадаємо, вболівальники затролили Ракицького через його переїзд до Росії.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Поздравляю, Сборная Украины, с выходом на евро-20, желаю успехов, парни вы молодцы, игра классная! 10 лет назад я дебютировал за главную Команду, а сегодня говорю «до свидания». Я ухожу из Сборной Украины. Я ждал вызов в Команду на протяжении всего 2019 года. Но большой футбол стал большой политикой. Именно страхом руководствуются люди, которые рассылают приглашения в национальную команду. Не навыками футбольного мастерства вы апеллируете. Футбол в не политике? Для меня было честью защищать Сборную своей страны, честь побеждать и доказывать силу Украинцев. Честь представлять цвета своего флага на международной арене. Спасибо всем кто поддерживал и тем кто не поддерживал, Вы заряжали быть ещё сильнее. Я всегда бился на футбольном поле за победу для Украины! Желаю только золотых наград! Спасибо!

Публикация от Yaroslav_Rakitskyy_official (@rakitskyy_official)

Залиште свій коментар

Вибір редакції